Miesięczne archiwum: Listopad 2015

Wyborcza.pl oraz Onet.pl wprowadziły oficjalną cenzurę pod artykułami dotyczącymi imigrantòw i śmierci Kiszczaka.

Mainstreamowe media w obliczu niemożności zapanowania nad powszechnym społecznym oburzeniem wyrażanym w komentarzach internautòw oficjalnie wprowadziły blokadę wpisòw na swych portalach. Zrobiły to wyborcza.pl oraz onet.pl. w przypadku artykułòw dotyczących imigrantòw lub śmierci komunistycznego zbrodniarza Czesława Kiszczaka. Jesteśmy częściowo w stanie zrozumieć zasadę wyłączania komentarzy pod tekstami dotyczącymi śmierci ludzi, nawet zbrodniarzy takich jak Czesław… Czytaj dalej »

Zmarł Czesław Kiszczak, człowiek odpowiedzialny za śmierć wielu ludzi i wsadzanie do więzień tysięcy uczestnikòw podziemia PRL.

Zmarł Czesław Kiszczak, komunistyczny zbrodniarz odpowiedzialny za śmierć gòrnikòw, księży i innych ofiar stanu wojennego i lat następujących po nim. Pod jego kierownictwem Służba Bezpieczeństwa aresztowała i więziła tysiące uczestnikòw podziemia Solidarności i wydawcòw podziemnych książek i czasopism. Zbrodniarz uniknął kary dzięki zachowaniu do dzisiejszych czasòw wpływòw w sądownictwie przez komunistòw i agentòw SB oraz… Czytaj dalej »