Menu Zamknij

Wyborcza.pl oraz Onet.pl wprowadziły oficjalną cenzurę pod artykułami dotyczącymi imigrantòw i śmierci Kiszczaka.

Mainstreamowe media w obliczu niemożności zapanowania nad powszechnym społecznym oburzeniem wyrażanym w komentarzach internautòw oficjalnie wprowadziły blokadę wpisòw na swych portalach. Zrobiły to wyborcza.pl oraz onet.pl. w przypadku artykułòw dotyczących imigrantòw lub śmierci komunistycznego zbrodniarza Czesława Kiszczaka.

Screenshot 2015-11-05 22-28-03

Screenshot 2015-11-07 23-43-04

Jesteśmy częściowo w stanie zrozumieć zasadę wyłączania komentarzy pod tekstami dotyczącymi śmierci ludzi, nawet zbrodniarzy takich jak Czesław Kiszczak. Cenzurowanie jednak tematu imigrantòw pokazuje jaskrawo, jak propagandową, a nie dziennikarską rolę pełni obecnie część polskich mediòw stanowiących tubę propagandową poprawnościowego autorytaryzmu ogarniającego Europę.

Powoływanie się na to, że chodzi o wpisy rasistowskie, czy wzywające do przemocy, jest oszustwem – wpisy naprawdę naruszające prawo stanowią, jak zawsze to było, niewielką część komentarzy, i można je bez problemu usuwać. W oczywisty sposòb chodzi tu o blokowanie opinii publicznej i naruszanie wolności słowa.

7.11.2015