Menu Zamknij

Cezary Gmyz wytropił powiązania ludzi stojących za cenzurą na Facebooku.

Znany dziennikarz Cezary Gmyz opublikował istotne informacje o ludziach kierujących polskim Facebookiem, rzucając nowe światło na łamanie wolności słowa przez ten portal.

Okazuje się, że osoby związane z FB mają ściśle polityczne powiązania, nie dziwne więc staje się – pomijając brak standardów moralnych tych osób – że skutkuje to cenzurowaniem treści w jednym politycznym, skrajnie lewicowym kierunku. Przypomnijmy, że przez ostatnie kilka miesięcy masowo i na stałe zlikwidowano prawicowe lub narodowe profile uniemożliwiając bytność na Facebooku wielu organizacji i osób. Jednocześnie FB wykazuje absolutny, graniczący z łamaniem polskiego Kodeksu Karnego brak reakcji na istnienie skandalicznych, obrażających  i pełnych nienawiści profili skrajnie lewicowych, bezsprzecznie łamiących rzekome standardy tego portalu.

gmyz

 

CENZURA! Tajemnica likwidowanych patriotycznych profili i promocji lewackich wreszcie rozwiązana

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1333700689981492&set=a.103597069658533.7535.100000247211616&type=3

Kilka godzin później Gmyz napisał:
Pan, który stoi obok Sylwi de Weydenthal to Robert Bednarski szef FB na Europę Środkowo-Wschodnią. Poprzednio szef Onetu Jesteśmy w domu?

 

http://www.dzienniknarodowy.pl/3118/cenzura-tajemnica-likwidowanych-patriotycznych-pro/

Ponieważ od dawna już wiadomo, że „standardy” Facebooka nie mają wiele wspólnego z wolnością słowa (pisaliśmy o tym wielokrotnie), a założyciel tego portalu uczestniczy w układaniu się z politykami różnych krajów w sprawie stosowania politycznej cenzury – trudno spodziewać się jakiejś reakcji ze strony centrali firmy. Całkowicie świadomie dobierała ona sobie zapewne współpracowników w poszczególnych krajach, a kluczem z pewnością nie był dziennikarski obiektywizm.

Pozostaje ponownie zaapelować do Sejmu o prawne rozwiązania zmuszające monopolistę medialnego do zapewnienia wolności słowa na terytorium Polski.

9.10.2016